Dodací podmínky

Dodací podmínky

  1. Objednávku na ten samý den (výjimkou tvoří soboty, neděle a státní svátky), je nutné poslat 24 hodin před požadovaným časem doručení, jinak není čas doručení garantován. V případě zájmu o dřívější doručení doporučujeme telefonickou konzultaci.


Pokud si však přejete dodat nějaký speciální květinový dar, doporučujeme objednávat s předstihem

  1. Objednávku na sobotu přijímáme nejpozději do pátku do 16 hodin.

  2. Objednávku na neděli přijímáme nejpozději do soboty 10 hodin.

  3. Objednávku na státní svátek přijímáme nejpozději 1 pracovní den předem.

  4. Doručování v neděli a ve svátcích však není zaručeno ve všech lokalitách, proto v případě zájmu objednávejte s dostatečným předstihem.

  5. V některých naléhavých případech jsme schopni zajistit i expresní doručení.


Doručování květin do firem

  1. Za doručenou kytici považujeme i její přenechání na vrátnici, recepci a podobných místech, či u kolegy nebo kolegyně, vždy proti podpisu přebírající osoby. Naše firma nezodpovídá za pozdní dodání způsobené takto přebírající osobou.

  2. Doručování květin na soukromé adresy – v případě nepřítomnosti příjemce si vyhrazujeme právo zanechat kytici u náhradního příjemce – člen rodiny, soused, kolega apod.

Doručování velkoobjemových zásilek.

  1. Doprava specifikována na dotaz zákazníka dle velikosti a váhy zásilky.


Podmínky nákupu nábytku na objednávku

 

Nábytek na objednávku je pro vás vyráběn holandskou firmou Richmond by Spieghel. Vybírat můžete z různých barev, materiálů, odstínů a rozměrů a vytvořit si tak krásný domov přímo na míru!


Nábytek na objednávku se vyrábí přímo na míru pro každého zákazníka, dle jeho specifických požadavků. Proto je nutné nejprve složit zálohu ve výši 50 % z celkové ceny zboží. Po zaplacení zálohy se zboží zadává do výroby.
Objednávka je závazná a po zadání zboží do výroby ji již nelze měnit.

 

Platba:
Po potvrzení objednávky vám bude zaslána zálohová faktura vystavena na 50 % z celkové ceny zboží. Zálohovou fakturu lze uhradit převodem na účet 206830763/0300 CSOB a.s. nebo složit v hotovosti v naší prodejně Janina Dekorace - Marš. Rybalka 1020, Most 43401


Doplatek za objednávku lze zaplatit převodem na účet po naskladnění nábytku v ČR nebo v hotovosti přepravci, který vám zboží bude doručovat.

 

Doprava:
Cena a způsob dopravy záleží na individuální domluvě dle konkrétní objednávky. Zpravidla nábytek zasíláme přepravní společností TopTrans nebo vám jej doručíme vlastní dopravou přímo až k vám domů.

 

Dodací lhůta:
Dodací lhůta veškerého nábytku na zakázku se pohybuje mezi 10 - 12 týdny.
Obvyklé dodání probíhá v 11 týdnu.

 

Reklamace a vrácení zboží:


Na zboží na objednávku se nevztahuje možnost vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu, jelikož nábytek je vyráběn přímo na míru pro vás dle specifických požadavků, a tím se stává nevhodným pro další prodej.
Pokud by vám zboží bylo doručeno poškozené, lze jej reklamovat dle klasických obchodních podmínek.

 


Všeobecné podmínkyVšeobecné podmínkyDodací podmínky - Dodací podmínky
  776783006 / Mail
EUR

 Spolehlivé

M.: ...

K.: ...

 Pro přátele


 

 máte dotaz sdílet  tisk
Janina Zahrada | © 2019 Insion